PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 388
ocen
7,4 10 1 296388
7,0 21
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

I być oznakowanym jako film "dobry"?
To moi drodzy nie jest film "dobry", Złoty Kompas jest dobry, Batman Forever, jest dobry, Harry Pottery (filmy, nie książki, które są świetne) są dobre/bardzo dobre.
Ten film dobry nie jest, tak samo jak dobrymi filmami nie są Mroczny Rycerz, Władca Pierścieni, Mechaniczna Pomarańcza, czy Oryginalna trylogia Gwiezdnych Wojen, ten i te filmy to zajebiste produkcje zasługujące na specjalne miejsce na światowej liście filmowej.
W jak najbliższym czasie zakupie go na blu rayu a już dzisiaj zaczne czytać nowele graficzną.

ocenił(a) film na 10
Jacob Voorhees

Niby tak, ale kto zwraca uwagę na oceny na FW? Połowa użytkowników to hejterzy.
Hehe ja już sobie plakat wywiesiłem. Zajebisty film.

ocenił(a) film na 8
Jacob Voorhees

Nie można mieć pretensji do tak globalnej oceny, żadne dzieło nie trafi do każdego z tak szerokiej rzeszy.
Jak zauważyłem, zaniżają średnią oceny konserwatystów, którzy uważają film z lewacką propagandę i chyba trochę mylą przesłanie z warsztatem.
Teraz od siebie - film przyniósł mi drugie oczarowanie, że komiks można sfilmować tak ambitnie (pierwsze to był Batman Burtona, wizualnie - trzecie: Watchmeni). Jest zajebisty, często wracam. A tak nawiasem, nieźle popisał się Hugo Weaving, mimo ciągłego skrycia za maską potrafił pokazać sporo emocji. Lubię też rolę S. Rea, rozczarował mnie niestety John Hurt (w ogóle uwielbiam), bo jego kanclerz jest ogłupiały i schematyczny. Ze względu na tę rolę mam trochę zastrzeżeń :(

ravQ

Rola V zagrana bez zarzutu. Uwielbiam ten film. Cudowny, nie znajduje innego slowa niz cudowny.

ocenił(a) film na 7
adziacmg

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 7
Jacob Voorhees

Ty jesteś " dobry " ... :-D

ocenił(a) film na 5
Jacob Voorhees

No niestety może mieć i niestety za wysoka. Tak, tak też nad tym ubolewam. Pozdrawiam ;)

Jacob Voorhees

Ale ten film jest dobry/ bardzo dobry, a komiks wybitny. Proste :). Ekranizacja spłycona, ale i tak lubię.

ocenił(a) film na 10
Jacob Voorhees

Batman Forever dobry? Wolne żarty ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones