PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 388
ocen
7,4 10 1 296388
7,0 21
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Eh...

ocenił(a) film na 10

Cudowny film, a tyle negatywnych komentarzy. Ludzie to nawet w oglądaniu wyścigu ślimaków
dojrzą się 2, 3 i 1000 dna. Byle by nagadać swoje prawdy.

ocenił(a) film na 10
elfox

święta prawda. film jest wyśmienity. dałam mu 10,a dałabym więcej gdyby była taka możliwość. ale opinia większości osób wynika z tego, że po prostu nie rozumieją tego filmu. trzeba rozumieć przesłanie działania V ukrytego za maską guy'a faweksa. trochę w tym historii. ale ludzie to ludzie. nie patrzą na to, że grupa anonymous używa właśnie podobizny postaci historycznej...

ocenił(a) film na 6
elfox

był ciekawy, ale przerysowany, patetyczny jak to lubią Amerykanie; ciekawie przedstawili ludzi przed odbiornikami tv, którym wciska się kit a oni to zauważają i nie są pewni czy w to wierzyć haha, w obecnych czasach cały czas w wiadomościach wciskają nam kit i wiadome jest, że media nie są obiektywne ale niestety ludzie nie widzą tego, a w filmie pokazali że oczywiście jeśli rząd wciska kit to obywatele od razu zauważą że coś jest nie tak, to jest jeden z powodów dla których uważam ten film za przerysowany i niezbyt realny ale i tak był ciekawy i można go potraktować jako pewien schemat działania, odrzucić te patetyczne pierdoły i zostawić sobie w głowie sam fundament :)

ocenił(a) film na 6
elfox

chociaż... po chwilowym namyśle stwierdzam, że nie mogli pokazać tego filmu bardziej realnie, bo wtedy okazałby się zbyt podobny do naszych aktualnych problemów politycznych i jeszcze "ludzie by coś zaczęli podejrzewać", jednak kto ma oczy i ich używa ten widzi jak jest obecnie i grupa "Anonymous" nie bez powodu używa maski Fawkesa, nie bez powodu w protestach przeciwko ACTA nosili te maski-nie chodzi o osiągnięcie chaosu i obalenie każdej władzy, ale o odzyskanie wolności i pozbycie się kontroli, kto śledzi wydarzenia i trochę je analizuje ten widzi, że jesteśmy kontrolowani i popycha się nas jak marionetki, "ciemny lud" , ciemną masę :| dobrze że ten film chociaż trochę naświetla problem

ocenił(a) film na 3
elfox

kiedyś uwielbiałem ten film, jednak z perspektywy czasu dostrzegłem, że jest wybitnie lewacki- w sumie wygląda jakby wolność o którą tak nasz bohater walczy była tak naprawdę tolerancją dla homosiów
takie moje zdanie...
jednak rozumiem że ten film może się podobać.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones