PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 405
ocen
7,4 10 1 296405
7,0 21
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Ocena powinna przekroczyć 8 a film znaleźć się co najmniej w top 20. Niestety jest ona zaniżana przez ludzi nie rozumiejących co to lewacka propaganda lub tych którzy nawet go nie widzieli. Wyznawcy JKM powinni uważniej go słuchać zanim zaczną coś nazywać lewactwem.

Genialna fabuła, klimat, gra aktorska. Mocne ponadczasowe ale jakże współczesne przesłanie.
Polecam ode mnie 10/10

zigvrid

Aż głowa boli od czytania tego. Lewacka propaganda? arcydzieło? Genialna fabuła - nie no, to już jest śmieszne. Co w niej takiego genialnego, raczyłbyś mi to wytłumaczyć?

mdarnowski

Jaka znowu lewacka propaganda - czytaj ze zrozumieniem. U ciebie w TOP 30 widzę same filmy minionej epoki, więc zgaduję, że ówczesna kinematografia kompletnie do ciebie nie przemawia. Tak jak do mnie nie przemawiają filmy z Twojej top ( Np. Odyseja Kosmiczna). Dlatego nie będę ci tłumaczył co w tym filmie jest genialnego, bo dla ciebie nic co powstało po roku 1980 nie może być genialne (tak tak, teraz kino to efekty, propaganda, kicz, komercja itd, itp).

zigvrid

"Niestety jest ona zaniżana przez ludzi nie rozumiejących co to lewacka propaganda (...)" - Hmm...

Ja przynajmniej umiem uzasadnić swoje oceny.

mdarnowski

Ok wyjaśnię - gdybyś wysilił się i spojrzał na inne posty pod tym filmem dostrzegłbyś wiele oskarżeń na temat właśnie lewackiej propagandy w tym filmie.

Mój post mówi właśnie o tym, że masa tych oskarżeń jest właśnie bezpodstawna, ( A W FILMIE NIE MA LEWACKIEJ PROPAGANDY, A NAWET JEST PRAWICOWA) pisana przez ludzi którzy nie rozumieją co to lewacka propaganda lub/i uważających, że w ustroju ukazanym w filmie nie ma nic złego, a mniejszości należy zabijać lub skazywać na ciężkie roboty

"Genialna fabuła, klimat, gra aktorska. Mocne ponadczasowe ale jakże współczesne przesłanie." A tu jest moje uzasadnienie. Pozdrawiam

zigvrid

Jeśli już chcesz zakończyć tę dyskusję, to także pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones