PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 429
ocen
7,4 10 1 296429
7,0 21
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Powiem tak

ocenił(a) film na 10

Film wypada bardzo słabo (dałbym mu 1/10) jeśli będzie się go oglądało jako kolejną część
Gwiezdnych wojen. Jeśli natomiast wziąść pod uwagę, że jest całkiem innym filmem, daję 10/10.
Proszę, nie szukajcie logiki w tej wypowiedzi. Jeśli ktoś będzie ciekawy dlaczego tak piszę,
napiszę

ocenił(a) film na 8
Dudu_fw

juz dawno żaden komentarz na fw mnie tak nie zaintrygował :) ja jestem ciekawa, nawet bardzo :) czekam na rozwinięcie

ocenił(a) film na 10
redchery

OK :) Jak się rano obudziłem postanowiłem, że będę oglądał Nową nadzieję wieczorem. No to już popcornik jest, tylko włączać. Ale coś się na płycie schrzaniło, więc musiałem improwizować z jakimś innym filmem. Padło na V. Przez pierwsze kilkanaście minut oglądania mój głupi mózg patrzył na to jak na STAR WARS (bo wcześniej sie nastawiłem na oglądanie). Ale potem patrzyłem na to jak na coś zupełnie innego. I stąd moja ocena. To cała historia :)

ocenił(a) film na 8
Dudu_fw

ok fair enough :) moja ciekawość została zaspokojona, dziękuje bardzo ;)

ocenił(a) film na 8
Dudu_fw

troche to naciągane i dziwne wytłumaczenie,że czyjś mózg nie potrafi sie plastycznie dostosowac do tego co widzi. Oceń ten film przez pryzmat tego filmu,bo ta wstawka o SW troche moim zdaniem jest śmieszna,chyba że właśnie o wątek humorystyczny tu tylko chodziło i o nic więcej ;) V jak Vendetta jest filmem w swojej klasie bardzo ciekawym(słowo "fajnym" byłoby tu raczej nieadekwatne) i myśle że na miano filmu bardzo dobrego zasługuje

Dudu_fw

a ja ten film wylaczylem po 15 minutach no nie dalem rady :(

ocenił(a) film na 10
purum

Pierwsze 15 min jest troche nudne (chociarz dla mnie I niezbyt nudne), ale potem zaczyna sie super akcja

ocenił(a) film na 9
purum

nudne dla dzieci mtv skaczących po kanałach

saltromowalama

albo dla studenta 3 roku rezyserii

ocenił(a) film na 9
purum

To się chłopcze chyba z powołaniem minąłeś.

ocenił(a) film na 10
krzyychoo

Popieram.

ocenił(a) film na 10
krzyychoo

Ja też

użytkownik usunięty
krzyychoo

Chyba nikogo nie zdziwi jak powiem, że również się pod tym podpisuję.

ocenił(a) film na 5

a ja nie, lol. Bo film był może i dobrze nakręcony (kadry, scenografia) ale fabuła i przekaz naiwne, że film zamienił się w bajkę.

Dudu_fw

* wziąĆ (!!!)


Nie musisz dziękować.

ocenił(a) film na 5
AliceTrojan

Ja podziękuję za niego. Jesteś chlubą naszego narodu. Takich jak igłę w stogu siana...

Madredeus

Ależ nie trzeba było... Niemniej słusznie prawisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones