PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 388
ocen
7,4 10 1 296388
7,0 21
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Nie mogę go zrozumieć.... :(

ocenił(a) film na 6
shelovesyou

Rozumiesz bardzo dobrze ten film tylko do ciebie nie trafił. Kiedyś piałem z zachwytu nad tym dziełem, teraz uważam go tylko za przyzwoite kino. Antytotalitarna historia okraszona lewacką papką.

ocenił(a) film na 7
vodka85

hehe z takim pseudonimem to każdy film staje się przynajmniej "do zniesienia" ;) A tak serio to nie oglądałem go, ale mam w najbliższym planie

ocenił(a) film na 5
vodka85

Hehehe, bardzo trafnie ten film zrecenzowałeś w kilku zaledwie słowach :). Onegdaj też mi się podobał, nawet bardzo. Dziś mam identyczne odczucia jak Ty. Dałem taką ocenę (5) a nie inną za Natalie Portman. Bez niej byłoby o 'oczko' mniej :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
LimaOscar

Wszyscy dorastamy. ;) Byliśmy pełnoletni kiedy ten film trafił do kin. Zrozumieliśmy go w tedy gdy staliśmy się dorośli. ;)
Pozdrawiam serdecznie.

vodka85

Troszkę zwlekałeś z odpowiedzią. ;/

ocenił(a) film na 3
donmaslanoz14

Czasem nawet do odpowiedzi trzeba dorosnąć;) Ale w pełni się z nim zgadzam, na początku bardzo fajny film, ale jak się wgryźć w temat i przyjrzeć się otaczającej rzeczywistości można zauważyć, że to zwykła niezbyt bezpieczna lewacka papka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones