James Purefoy

James Brian Mark Purefoy

7,8
6 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Purefoy

Nie wiem dlaczego, ale zawsze mylę go w filmach z Hugh Jackman'em.

Esagie

Zgadza się! Tak samo kolesia kojarzę. Są podobni.

Esagie

Rzeczywiście jest podobieństwo z Hugh. Przypomina mi też trochę Deląga.

Esagie

to jak nie wiesz dlaczego to na chooj o tym piszesz?

Esagie

Jaki z niego Deląg, albo Jackman, przecież to Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Esagie

Jest podobny do Jackmana, ale wystarczy spojrzeć na budowę ciała i od razu widać różnicę. Jackman jest szeroki w barach i wygląda na niskiego. James wręcz przeciwnie.

Esagie

Ja go zawsze mylę z Thomasem Jane'em.

ash_williams85

właśnie tom jane jak nic!!!

wrona_191

Otóż to, właśnie obejrzalem Resident Evil i najpierw myślałem, że to Thomas Jane...

Esagie

Popieram ja też tego kolesia mylę Hugh Jackman'em mają bardzo podobne rysy twarzy:)

Esagie

Ja też nie wiem dlaczego, bo całkiem niepodobny :P

Esagie

Jak dla mnie bardziej Julian McMahon. Niby im bardziej charakterystyczny aktor tym lepiej, a tu ciagle te same twarze...

Esagie

100% racji tez zawze mysle ze to wolverin:P

Esagie

No bo mają identyczne oczy... :)

Esagie

dla mnie na pierwszy rzut oka na oczy to Christopher Lambert jak nic

użytkownik usunięty
Esagie

Pewnie dlatego, że są podobni. Właśnie obejrzałam "Żelaznego rycerza" i w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakaś zupełnie nieznana mi wcześniej rola Jackmana, ale po chwili patrzę - nie...

filmu nie widziałem, ale zobaczylem galerie na filmwebie z Żelaznego i też se myśle "O Jackman" a tu zonk :D

Anakin_Skywalker

podobni są :) ja też go mylę :D

Esagie

Ja obu aktorów raczej nie mylę, ale muszę to przyznać, że są bardzo podobni do siebie :)

użytkownik usunięty
Esagie

A do tego mieli podobne role, Jackman jako Van Helsing i Purefoy jako Solomon Kane

Esagie

Właśnie oglądając Solomon Kane pomyślałam, że James mógłby zagrać jego brata.

Esagie

Bardziej podobny do Thomas'a Jane'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones