James Purefoy

James Brian Mark Purefoy

7,8
6 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Purefoy

Nie sądziłam że kiedyś to napiszę, jednak mam wrażenie, iż Purefoy mógłby być ZNACZNIE lepszym Bondem.
Facet ma mnóstwo tego słynnego anielskiego czaru i uroku, kamera go kocha, gra świetnie...
Cholera jasna, normalnie szkoda;)
Niech mnie nikt źle nie zrozumie, lubię Brosnana w "Złotym Oku" ale kurcze jakby spojrzeć ciut krytycznie to jednak Pierce jest kapkę drewniany;)
No trudno się mówi.

WhiteDemon

Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nad kandydaturą Purefoya do roli Bonda, ale, jak teraz o tym myślę, to masz absolutną rację. Purefoy ma wszystkie zadatki ("anielski czar i urok"), żeby zostać takim Bondem, którego bym uwielbiała ;)

pyza1985

No właśnie, wystarczyło że tylko sobie wyobraziłam Purefoya jako Bonda w GE i o mało mnie szlag nie trafił z żalu;)

WhiteDemon

racja, ciekawie wyglądałby Bond gdyby w latach 83-89 grał go Pierce, a w 95-02 Purefoy.....może przy okazji na początku lat 90 powstałoby wiecej bond-filmów....
poza tym rzeczywiście zdolny aktor....właśnie skończyłem Żelaznego rycerza film średni, ale dzięki purefoyowi dobrze się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones