James Purefoy

James Brian Mark Purefoy

7,8
6 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Purefoy

jakby była kinowa wersja rzymu na bank byłby nominowany do oskara :) kawał sku. w tej roli :)

paul_van_dyk_87

Zgoda, zgoda, a Bóg wtedy rękę poda. Fantastyczne przemiany - dowódca legionowy, wygnaniec na germańskiej północy, współwładca Rzymu, dekadent egipski...

paul_van_dyk_87

Antoniusz boski, choć mimo mojego uwielbienia dla niego w tym wcieleniu w ogólnym rozrachunku aktor z niego średni.
Problem w tym że na tej roli się zatrzymał, w każdym filmie gra Antoniusza. Szczególnie uderzyło mnie to w Żelaznym Rycerzu (potworny film niestety), gdzie zamiast zakonnika zobaczyłam raczej lubieżnego dekadenta ;)
Reasumując, jest świetny jeśli rola będzie do niego pasować, natomiast kompletnie nie jest w stanie sprawić że on będzie pasował do roli.

emdzeej

wielu aktorów tak ma niestety :P

emdzeej

Hmm, z Żelaznym Rycerzem to aż tak bym nie przesadzał - mimo wszystko wydaje mi się, że w dużej mierze to wina fatalnie i sztampowo napisanej roli.

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

zgadzam się :-)

paul_van_dyk_87

Zgadzam się. Uważam to za kułeski skandal że Purefoy za Antoniusza nie dostał Złotego Globa.

paul_van_dyk_87

Genialna rola Antoniusza ale też kapitalnie gra w the following.
Możecie polecić jeszcze jakieś filmy/seriale w których gra i są one przynajmniej dobre?
Jeśli chodzi o the following to rola kapitalna ale serial ma wiele dziur jeśli chodzi o logikę i scenariusz, ale da się obejrzeć i oglądanie Jamesa to przyjemność

paul_van_dyk_87

Brałabym

paul_van_dyk_87

tak jest, zmiażdżył wszystkich, a byli tam dobrzy aktorzy. Co za emocje w roli, fantastyczny był. Niby męda, ale jaka urocza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones